fbpx
Media Planet logo

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w obsłudze Facebooka i Instagrama pod kątem biznesowym.

Naszą drugą usługą jest tworzenie stron internetowych. Oprócz tego działamy ze doświadczonymi specjalistami z zakresu PR Marketingu, Google Ads, Facebook/Instagram Ads oraz programistami PHP (aplikacje webowe i mobilne).

 

Co robimy?

Budujemy wizerunek firm w największych portalach social media, uwzględniając komunikację i akcję specjalne zgodnie z przyjętą strategią marketingową. Nasza agencja we współpracy ze specjalistami oferuje usługi PR, prowadzenia działań w Social Media, pozyskiwania kontaktów biznesowych poprzez Facebook Ads oraz Google Ads (dawniej Adwords) oraz tworzenie stron internetowych i aplikacji mobilnych w oparciu o najnowsze technologie.

Nasza historia

Nasza firma została założona w lutym 2019 roku, aby jako nowy franczyzodawca obsługiwać i zarządzać siecią franczyzową TwojeMiasto.poleca.to.

Pierwszymi krokiem po przejęciu projektu był re-branding marki franczyzowej i wprowadzenie nowej oferty wraz z nowymi możliwościami sprzedażowymi dla dotychczasowych franczyzobiorców.

Po wprowadzeniu zmian i pozyskaniu pierwszych nowych franczyzobiorców jako zespół skupiliśmy się na wprowadzeniu usług, które były oferowane w projekcie franczyzowym do oferty naszej firmy. Dzięki temu od kwietnia 2019 roku z sukcesem współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami z całej Polski. Obsługujemy również portale wielu naszych franczyzobiorców i ich fanpage’e czy konta na Instagramie.

Nasze główne usługi to prowadzenie mediów społecznościowych firm oraz tworzenie stron internetowych. Dzięki współpracy z wieloma usługodawcami możemy oferować naszym klientom komplet usług marketingowych jak i IT.

DANE KONTAKTOWE

Biuro Obsługi Klienta:
Mail: bok@mediaplanet.pl
Telefon: 570888999

Oferta handlowa:
Mail: handel@mediaplanet.pl
Telefon: 533535454

DANE REJESTROWE

Media Planet Sp. z o.o.
Pałac w Gawłowie
ul. Gawłowska 148
96-500 Sochaczew